Festivaly 2009

18. 01. 2009 | † 20. 11. 2012 | kód autora: jh8

Milí čtoucí,

poraďte mi jakého letního festivalu se letos zúčastnit. Loni jsem zažila svůj první vícedenní festival v životě a to Benátskou noc a spokojenost byla, tak co mi doporučíte na letošek? a nějaké tipy jak si to lépe užít jsou ?:-D Děkuji předem

Jinak uplynulý týden byl plný ppísemek, v pátek jsem byla v tanečních, krásný, opravdu, těším se na příště. Naučili jsme se novou variaci do walzu,cha-chy, jivu a zopakovali si la colitku... no prostě nááádhera, jsem ráda že jsem se přihlásila.

Zítra píšeme ze zeměpisu a asi i z francouzštiny takže to bude "vtipné". V pátek jdu na diskuzi, soutěžní diskusi, kde se i postupuje do republikového kola a už ted se těším na pondělí, kdy jdu do divadla na představení Ať žije královna s Jitkou Čvančarovou.

Ve středu máme koncert v divadle s orchestrem ale to mě nijak nestresuje jelikož nejsem skooro slyšet a celkově není co zkazit, jsou to jednoduchoučký skladby, ale kyby se někdo chtěl podívat tak od 17. hod v krušnohorském divadle. Mimo nás bude hrát orchestr p. Chaloupky, sbor, soubor příčních fléten a zpívat budou dvě slečny no ale... názor si můžete udělat sami když přijdete, mě se to teda nelíbí jak zpívají.

Celý víkend u nás byl Jiříček takže krása, tatka slavil narozky a já byla dneska 4 hodky u filipa na zkoušce, s davidem,honzou a katarínou a myslím že jsme celkem šikovný :-D:-D

Tak zas někdy a pišt s těma fesťákama !!!


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.